Uzman Dr. Mustafa Torun’nun Yeni Kitabı “Soluk Alamıyoruz” Kitap Severlerle Buluştu…

Son dönemin gözde doktorlarından mikrobiyoloji ve enfeksiyon hastalıkları uzmanı Mustafa Torun,1957 yılında Adıyaman’nın Besni ilçesinde dünyaya geldi.Eğitim ve çalışma  hayatında başarıdan başarıya koşan Torun 2012 yılında emekli oldu.Türk Tabipler Birliği Kurultay Delegesi olan Mustafa Torun yeni kitabı için düzenlenen imza gününde okuyucularıyla bir araya geldi.
“Siz Gelmezseniz Bir Eksiğiz” sloganıyla Gece Kitap Cafe’de  gerçekleşen imza gününde ‘Soluk Alamıyoruz’ adlı yeni kitabıyla sevenleriyle bir araya geldi. İmza günü etkinliğine Hacettepeliler Grubu  ve kitap severler katıldı. Yazarımız kitaplarını imzalayarak okuyucularına takdim etti.
Mikrobiyoloji ve enfeksiyon hastalıkları dalında da yabancı ve yerli çok sayıda dergide yayınları ve basılı iki adet kitabı bulunan Uzman Dr. Mustafa Torun, Türkiye’de kitap okuma oranını arttırmak için sivil toplum kuruluşlarında ve tıp dünyasında da hizmetlerine devam etmektedir.
Torun, imza günü etkinliğine katılan kitap severlerden gelen soruları cevapladı ve gündemi de değerlendirerek  birçok konuda bilgi aktarımında bulundu.
Yazarın daha önce yayınladığı Kuzeyin Lezzetleri,Enfeksiyon Hastalıkları adlı eserlerine Soluk Alamıyoruz adlı eseri büyük ilgi görerek katıldı. Torun,kaleme aldığı “Soluk Alamıyoruz” kitabını her bir okuyucusuyla tek tek ilgilenerek imzaladı.

Seval Teoman

Yazar - Haber Editörü

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: