Küresel Medya Dernegi; Başkan vekili Oymak Ramazan Bayramı Mesajı yayınladı

Kuresel Medya Dernegi Başkan vekili Mehpare Oymak yayınlamış olduğu Ramazan bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Derin bir manevi iklimi, huzur ve kardeşlik ortamını idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Bu Ramazan Bayramını, tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler nedeniyle bayram ziyaretlerini gerçekleştirememenin, sevdiklerimizle bayramlaşıp büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpememenin burukluğu içerisinde idrak edeceğiz.

İnanıyorum ki bu zor günleri gösterdiğimiz tedbir, gayret ve sabırla, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet ederek dayanışma içinde hep birlikte geride bırakacağız.
Bayramları eskiden olduğu gibi coşku ile kutlayacağız.

Bu dilek ve temennilerle tüm islam aleminin
Gönüllere mesafenin olmadığını, gönül birliğimizin her daim baki olduğunu hatırlatarak Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu bayramın tüm islam aleminine ve insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor..
Katil Israil’i Filistin’de yapmış olduğu katliamdan dolayı esefle kınıyorum.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: