Kınık’ta Dünya Bisiklet Günü Coşkusu

Kınık’ta Dünya Bisiklet Günü Coşkusu

Kınık’ta 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü nedeniyle, bisiklet turu düzenlendi. Düzenlenen bisiklet turu etkinliğine, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer’de katılarak, halkla birlikte pedal çevirdi. Etkinliğe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çelik ve Kınık Bisiklet kulübü katıldı. Bisiklet farkındalığını arttırmak ve bisikleti sevdirmek için düzenlenen etkinlik büyük ilgi gördü.


Kınık Hükümet Konağı önünden, Başkan Doğruer’in start vermesiyle başlayan bisiklet turu, Poyracık’ta Bergama’dan gelen bisikletseverleri karşıladı. Beraber ilçe turu yapmalarının ardından etkinlik sona erdi.

Başkan Doğruer ;

“Çevre kirliliği ve gürültü yapmayan, trafikte rahatlık sağlayan, hiçbir maliyeti olmadığı gibi aynı zamanda sağlıklı yaşamamıza katkı sağlayan bisikletin, farkındalığını arttırmak ve bisikleti sevdirmek için düzenlenen etkinliğimizin büyük ilgi görmesi mutluluk verici” dedi.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: