İTFAİYE EKİPLERİNİN YERİNDE MUDEHALESİYLE BÜYÜK BİR FELAKETTEN KIL PAYI KURTULUNDU.

İTFAİYE EKİPLERİNİN YERİNDE MUDEHALESİYLE BÜYÜK BİR FELAKETTEN KIL PAYI KURTULUNDU. NEREDEYSE BİNLERCE ALAN YANACAKTI.
İZMİRIN BERGAMA İLÇESİDEKI ORMANLIK ALAN OLARAK TABİR EDİLEN YÜZ YILLARDAN BERİ CAM FISTIĞI CENNETİ OLARAK BİLİNEN KOZAK BÖLGESİNDE ÇIKAN YANGINLA İLGİLİ OLARAK EDİNDİĞİMİZ BİLGİLERE GÖRE BERGAMA KOZAK YOLUNDA BEYAZ RENKLİ LÜKS MERCEDES OTOMOBİL ALEV ALEV YANDI.
YAŞANAN LÜKS OTOMOBİL YANGININ OLDUĞU BÖLGEYE GÜVENLİK GÜCÜ, BERGAMA İLÇE JANDARMA EKİPLERİ VE İTFAİYE EKİPLERİNİNDE YERİNDE MUDEHALESİYLE SAYESİNDE ORMANLIK ALANA SIÇRAMADAN MUDEHALE EDİLDİ.

İZMİR’İN BERGAMA İLÇESİ KOZAK MEVKİİNDE LÜKS ARAÇ YANGININDA İTFAİYE EKİPLERİNİN YERİNDE VE ANINDA MUDEHALESİYLE YANGININ ORMANLIK ALANA SIÇRAMASI ENGELLENMİŞ OLDU.
MUDEHALEYİ YERLİ YERİNDE GERÇEKLEŞTİREN İLÇE İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNE VE İLÇE JANDARMA PERSONELİNDE GÖREVLİ OLAN VEFAKÂR, BİR O KADARDA FEDAKARLIK ÖRNEĞİ GÖSTEREN KARDEŞLERİMİZİ TEŞEKKÜR EDERİZ VARLIĞINIZ DAİM OLSUN.
KÜRESEL MEDYA DERNEĞİ GENEL BAŞKANI LEVENT AYDIN

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: