İletişimciler, “Sosyal Medyada Marka Yönetimi” etkinliğinde bir araya geldi

Bülten 2021/0347 29 Haziran 2021

İletişimciler, “Sosyal Medyada Marka Yönetimi” etkinliğinde bir araya geldi

İZMİR (Ege Ajans)- Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, “Sosyal Medyada Marka Yönetimi” etkinliğinde dijital alanda uzman konuklarla buluştu. EÜ İletişim Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Hidaye Aydan Bilgilier’in moderatörlüğünü yaptığı online olarak düzenlenen etkinliğe 3S Ajans Dijital Bölüm Yöneticisi Uğur Ünal ve 323 Ajans Dijital Proje Yöneticisi Alper Murat Yalçın ve öğrenciler katıldı.

     Etkinlikte konuşan Ünal ve Yalçın iş yaşamındaki deneyimlerinden, dijital platformlarda marka yönetiminin öneminden ve pandemi döneminde sektörde oluşan değişiklikler hakkında bilgiler verdi.  Uğur Ünal, markaların sosyal medyada marka yönetiminde stratejik planlamalarının nasıl olması gerektiği konusunda açıklamalarda bulundu.  Alper Murat Yalçın ise influencer pazarlaması ve bunun günümüz markaları için önemi konularının üzerinde durdu. Etkinlik sonunda konuklar öğrencilerin  merak ettikleri soruları cevapladı.

     Doç. Dr. Bilgilier, etkinlik boyunca öğrencilerin verimli anlar geçirdiğini ve

sosyal medyada marka yönetimi hakkında önemli bilgiler edindiklerini ifade etti.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: