DÜNYA’YI KONUŞMADAN YÜRÜYEREK GEZEN ADAM İZMİR’İN BERGAMA İLÇESİ KOZAK MESİRE ALANINDA ÜNLÜ İŞ ADAMI ESAT BAŞARAN VE AİLESİYLE BİR ARAYA GELEREK MANGAL VE İFTAR YAPTI.

Izmir bergamadan gecerken ünlü isadami,piskiyatrist Esat BAŞARAN’la sohbet eden Bora Ömeroğlu
Kendisini anlatti.

: Ben, Bora Ömeroğlu, 10.000 km kıtalararası bir yürüyüş planlıyorum.
Yolculugumun baslarinda sevgili dost can insan ünlü isadami ve piskiyatrist Esat Basara
ni gormek bana yuksek bir doping etkisi yaratti.kendisine varoldugu icin cok tesekkur ediyorum.dedi

Kuresel medya dernegi baskani Levent Aydın’inda katılımıyla iftar yemegi yiyen aileler cok mutlu olduklarini belirttiler

Yolculuğuma Mart 2021’de İstanbul’dan başlayacağım ve doğuya, Hindistan’a yürüyeceğim.
Yol boyunca konuşmayacağım ve yalnızca yazarak iletişim kuracağım.
Çok çalışırsam, dürüst olursam ve insanlara adil davranırsam mutlu olabilirim sandım…

Kendimce her şeyi doğru yaptım ve buna rağmen yıllar içinde bir türlü mutlu olamadığımı fark ettim. Bu amaç için o kadar uzun zaman, o kadar fazla efor harcadım ki, bir gün kendimi kımıldayamaz bir halde buldum.

Bütün bu süreçte, kendimi devamlı başkalarına anlatmaktan, sürekli insanlarla tartışmaktan ve anlamsız konuşmalardan bitkin düştüğümü farkına vardım. Bir şeylerin derhal değişmesini gerektiğini ve bu değişimin çok ciddi ve kökten olması gerektiğini fark ettim.

Yol, tarih boyunca, hayatta aldığı cevaplarla yetinmeyen ve daha fazlasını arayan insanların kendini bulduğu yer olmuş. Ben de kendimi bir gün burada buldum.

Yolculuğumun bu kısmı tamamen teslimiyet üzerine. Bir sonraki yemeğimin nereden geleceğini bilmeden hayata teslim olmak ve bu teslimiyetle sürekli ihtiyacı olduğundan fazlasını isteyen nefsimi terbiye etmeyi amaçlıyorum.

Ayrıca biliyorum ki, bir insan yemek yemeden oldukça uzun bir süre normal bir şekilde yaşayabiliyor ve insanlar düşündüğümüzden çok daha nazik ve cömertler.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: