Doğa dostu marka Gizli Dolap ile

Online, hızlı ve güvenilir alışveriş
Yıllarca bekleyen giysilerin, ayakkabıların, çantaların kıyafetlerin değerlendirilmesi ve yeniden kullanılabilmesi amacıyla hayata geçirilen Gizli Dolap, lüks ürünleri uygun fiyatla alan tüketiciyle kullanmadığı eşyaları satıp para kazanan satıcıyı buluşturan yepyeni bir platform…

İçinde bulunduğumuz tam kapanma döneminde www.gizlidolap.com.tr adresinde 4 mevsim bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşatan Gizli Dolap’ta siz de eşyalarınızı satabilir ya da dünyaca ünlü markalara uygun fiyata ulaşabilirsiniz.
Dolaplarda yıllarca gizli kalan eşyaları gün ışığıyla buluşturan yepyeni bir alışveriş sistemi olan Gizli Dolap, modayı seven ancak yiyecekleri, plastikleri, pilleri geri dönüştürebildiğimiz gibi kıyafetlerimizi de dönüştürmeyi, geçmişten beslenmeyi, değerli olana hak ettiği değeri vermek isteyen bir marka olarak öne çıkıyor.
İkinci el alışverişin sürprizlerle dolu dünyasında, az kullanılmış, yıllardır dolap bekleyen, dünya markası çantaları, eşarpları, elbiseleri yok pahasına satın alıp tüm yaşanmışlıklarıyla beraber dolabınıza ekleyebilirsiniz.
İkinci el hızla yükselişte

Türkiye’de yeni bir akım olan ikinci el, bilinçli ve çevreci tüketicilerin şimdiden gözdesi olmuş durumda… Sade hayat felsefesiyle tüketim toplumuna başkaldıran ikinci el, maliyetlerinin de uygun olmasıyla lüks markalara her kesimden insanın sahip olmasını sağlıyor. Şimdi gizli gizli dolaplarda bekleyen kıyafetlerle vedalaşma zamanı!
Özellikle modanın hızla tüketilebilir değil, zamansız olabileceğini fark ettiren bu akım, kaynakların doğru tüketilmesi ve olabildiğince uzun süre kullanılması açısından da son derece önemli…
Bir yandan da hızla küçülmek, minimalleşmek, azalmak isteyenlere yıllarca gizli gizli dolaplarda bekleyen ürünleri elden çıkarmanın ve yeniden kullanılabilir olduğunu görmenin mutluluğunu yaşatan Gizli Dolap’ta bayrama özel indirim fırsatı ve yeni sezona dair koleksiyon ürünleri de ziyaretçilerini bekliyor.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: