Direksiyon sınavında Pandemi önlemlerinden taviz yok.

Karşıyaka’da Motorlu Taşıt Sürücü (MTSK) direksiyon sınavı pandemi önlemleri çerçevesinde yapılıyor
Karşıyaka’da her ay 22 Sürücü kursunda eğitim gören bin beş yüzün üzerinde sürücü adayının girdiği direksiyon sınavında sınav öncesinde araçlar dezenfekte ediliyor, maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat ediliyor.
Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu ve şube müdürlerinin titizlikle yürüttüğü sınavlara İl Milli Eğitim Müdürlüğünden denetmenler de katılıyor.
Sınav öncesinde sürücü kursların sahipleri ve yöneticilerle bir araya gelen ilçe milli eğitim yöneticileri gerekli uyarılarda bulunarak araçlar denetleniyor.
Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan sınavda 52 si öğretmen 104 kişinin görev aldığı sınava 600’e yakın kursiyer katılırken, her gün üç kişilik sınav yürütme komisyonunun yanı sıra İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünden gelen üç yönetici de görev aldı.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: