BERTO’DA İLK “DİJİTAL EHLİYET” VERİLDİ

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Bergama Ticaret Odası’nda “Dijital Ehliyet” hizmetinin verilmeye başlanmasının ardından ilk ehliyeti Bergama Şoförler Odası Başkanı Mehmet Kızıltaş’a teslim etti.

Genel Sekreter Gülay Koç ve Oda Sicil Müdürü Begim Seziş Gözalan’ın da katıldığı görüşmede Başkan Ürper; “Birçok kişi bu hizmet için İzmir merkeze gitmek durumunda kalıyor ve bu da hem zaman hem de para kaybına yol açıyordu. Bu konudaki girişimlerimiz sonucunda artık Dijital Ehliyet almak isteyenler online olarak başvuru yaparken başvuru merkezi olarak odamızı seçerek ilçe dışına çıkmadan bu hizmeti kolayca alabiliyorlar, bu da bölgemizde bu sektörde çalışanların hayatını büyük oranda kolaylaştırıyor” dedi.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: