BERGAMASPOR’A HIRÇIN VARSA BİZDE VARIZ MESAJI VERDİLER

GENÇ BAŞKAN ADAYI ALPER HIRÇIN PANDEMİ KURALLARININ YUMUŞATILMASIYLA BERABER ZİYARETLERİNİ DEVAM EDİYOR.

KISA SÜREDE ÇOK İNSANA ULAŞMAYA ÇALIŞARAK KENDİNİ İFADE ETMEYİ BAŞARIYOR.
GÖRÜŞTÜĞÜ FİRMA YETKİLİLERİ BAŞKAN ADAYI ALPER HIRCIN’ın AZMİNİ VE İNSANCIL YAKLAŞIMLARINI GÖREREK ADETA HIRÇIN VARSA BİZDE VARIZ MESAJI VERDİ.

Kendini spora adayan ve küçüklükten bu zamana koyu Bergamaspor sevdalısı olan HIRÇIN vakit geldi , göreve bende varırım diyerek çalışmalarına hız verdi.
Renault & Dacia Motrio Servis Hizmetleri Motiv Otomotiv LTD.ŞTİ. olarak Bergama Belediyespor Başkan Adayı Alper Hırçın’ın projelerini dinledik. Bu süreçte maddi ve manevi olarak kendilerinin destekçisiyiz. Alper HIRÇIN’a çıktığı bu yolda başarılarının devamını dileriz.
Ahmet Taner Agrobay Seracılık ve Süt Kardeşler Firması Olarak Bergama Belediyespor Kulüp Başkan Adayı Alper Hırçın’ın Başkan Olması Durumunda Maddi ve Manevi olarak destekçisi olacağını söyleyerek, Yönetim kurulu üyeliği teklifini de seve seve kabul ederim dedi. Kendisine Gösterdiği Misavirperverlikten dolayı teşekkür eder,Başarılarının devamını dileriz.

ŞAMPİYON OLMAK ÇOK KOLAY ONUNLA İLĞİLİ YAPAÇAĞIM HAMLELER YÜRÜYECEĞİM ADIMLAR ZATEN BELLİ, FOTOĞRAFLARDAN DA ANLAŞILDIĞI GİBİ FİNANSAL AÇIDAN BİZİM SIKINTIMIZ YOK VE OLMAYACAĞINIDA BERGAMALILAR ,BERGAMASPOR TARAFTARLARIMIZINDA BİLMESİNİ İSTERİM.
SEZON BAŞLADIĞI GÜN LİGİN EN POPÜLERİ BERGAMASPOR OLACAK.
AK
GÖZÜ ŞAMPİYONLUĞA DİKTİ
Bergamasporun son günlerde başkanlık koltuğuna kim oturacak sorusuna bu kişinin kendi olabileceğiğni savunan Alper Hırçın
ben sevdamın peşinde durmadan yorulmadan emin adımlarla koşuyorum ve başarılı olacağıma inanıyorum takdir Bergamaspor camiasınındır dedi.
Başkan adayı ALPER HIRÇIN’a sorduk ilçede spor denilince vazgeçilmeyen gerçek bir isim var BİLİR ALTAY dedik..
HIRÇIN başladı anlatmaya : Bu sürece çıkmadan önce Bergama sporun efsane başkanı Sayın bilir Altay ile ofisinde görüştüm. Kulüp Başkanlığına aday olmak istediğimi fakat kendisinin Başkan olmasını düşünmesi durumunda bu yola çıkmayacağımı ve kendisini destekleyeceğimi belirttim. Kendisi de bana öyle bir düşüncesinin olmayacağını belirtince bu yola çıktım. Sosyal Medya da sanki rakipmişiz gibi bir algı var.
Aysallar olarak Bergama Belediyespor Kulüp Başkan Adayı Alper Hırçın’a çıktığı bu yolda başarılar dileriz. Hakkında hayırlı olması dileğiyle.


BAŞARI MERDİVENLERİ GÜLE OYNAYA ÇIKILMAZ, ÇALIŞMAK, YORULMAK TERLEMEK GEREK. AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SEBAHATTİN GÜZEL VE MHP İLÇE BAŞKANI HASAN HÜSEYİN ENGİN’e de TEŞEKKÜR EDERİM DESTEK VE İLGİLERİNDEN DOLAYI.
BU GÖREVE BİZDE TALİBİZ..
TALİBİZ ÇÜNKÜ BERGAMALI ADINA GÖREVE TALİBİM BAŞARIM BERGAMANIN BAŞARISI OLARAK TAÇLANDIRILACAK BERGAMASPORU TÜRKİYE TANIYACAK DEDİ.
PAKSOY PARK BERGAMA SAHİBİ HÜSEYİN PAKSOY : Yönetim Kurulumuzda Yer Alacak Hüseyin Paksoy Bey’e Verdiği Destekten Dolayı Teşekkürlerimi Sunarım. Memleketimizin Takımına Karşılıksız Destek için Bölge Firmalarıyla Görüşmelerimiz Devam Edecek. Herşey Bergama Belediyespor için🔴

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: