BERGAMALILAR BAŞKAN KOŞTU’DAN ASFALTLARIMIZI BOZANLARIN TESPİT EDİLMESİNİ BEKLİYOR.

BERGAMALI VATANDAŞ TEPKİLİ.
BAŞKAN HAKAN KOŞTU’dan TALEPLERİ BUNU YAPANLARIN CEZASIZ KALMAMASI.
Vatandaşın parasıyla yapılan yeni asfalt yollarımız ve kaldırımlarımızı şehrimizde faaliyet gösteren inşaat firmaları ağır iş makineleri yürüterek bozması kabul edilebilir bir durum değil.

Buradan Belediye Başkanı Sayın Hakan Koştu’ya soruyoruz. Bu paletli kepçeyi güzelim asfalt yolda yürütenleri tespit edip, en ağır şekilde cezalandırdı mı ? Bu kepçe iki gündür park ettiği yerde durmaya devam ediyor. Yanına kadar gidip baktığımızda güzelim asfalt yolumuzu resmen paletleri ile kazmış, yola zarar vermiş.

Belediye buna müdahale etmeli, cezasını kesmeli. Büyük masraflarla yapılan bu yolun parası Bergamalıların hepsinin cebinden çıkıyor.

Şehrimize çok yakışan bu yolları hep birlikte dikkatli kullanalım. Belediye de fütursuzca yolları bozan, çevreyi kirletenleri takibe almalı. En ağır şekilde cezalandırmalı


Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: