Başkan Elma : Başkanlıklara Doymuyor.

AKDENİZ BÖLGESİNİN CEFAKAR ve HİZMETKAR BAŞKANI MAHMUT ELMA ÇALIŞMALARINA ANTALYA MERKEZİNDE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.
BAŞKAN ELMA’ya BİR GÖREV DAHA TAKDİM EDİLDİ.
BAŞARILARI HİZMETLERİYLE ANTALya ve AKDENİZ BÖLGESİNDE ÇALINMADIK KAPI , GİRİLMEDİK GÖNÜL BIRAKMADAN BIKMADAN USANMADAN HİZMET DESTURUYLA ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDEN BAŞKAN ELMA’ya BİR ÖZEL GÖREV DAHA TAKDİM EDİLDİ. AKDENİZ BÖLGESİ VE ÜLKENİN TURİZİM CENNETİ ANTALYA’da ki ZİYARETLERİYLE PANDEMİ SÜRECİNİ FEVKALADE DEĞERLENDİREN KÜRESEL MEDYA DERNEĞİ, TARAFSIZ YEREL GAZETECİLER DERNEĞİ ANTALYA İL BAŞKANI BAŞARILI İŞ İNSANI BAŞKAN MAHMUT ELMA ÇALIŞMALARIYLA BÖLGEDE ÖRNEK TEŞKİL ETMEYE DEVAM EDİYOR. ANTSEVAK) Antalya Sağlık Turizmi Eğitim Geriatri Rehabilitasyon Engelli ve Sosyal Hizmetler Vakfı (DÜSAV)Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu başkanı Sayın Mete Kaçar, mütevelli heyeti üyeleri Sayın Şefik Güven ve Sayın Mustafa Oğuztürk Zenginoğlu olmak üzere Mütevelli Heyetinin de olurları alınarak ANTSEVAK Vakfı’nda Güzel Sanatlardan ve Etkinliklerden Sorumlu Genel Koordinatör koltuğuna uygun görüldü.
yetki belgesini konya Tuzlukcu Belediyesi başkani sayin Nurettin Akbuğa,dan Aldi..Başkan MAHMUT ELMA kendisine takdim edilen böylesine manevi değeri yüksek olan birim başkanlığının ne denli zor ve meşakatli olduğunun farındalığını kamuoyuyla paylaşmaktan mutluluk ve gurur duyduğunu ifade etti. Ummadığı anda ardı ardına gelen temsilcilik ve başkanlıklardan dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden ELMA aldığım görevlerin çok önemli olduğunu iyi biliyorum ve bu nedenlede gerek ben gerekse çalışma arkadaşlarımızla beraber hatrı sayılır projelerle böylesine kutsal görevi icra edecek olmanın mutluluğunu yaşadığını sözlerine ekledi. Başkan ELMA Vakıf Mütevelli Heyeti ve Yönetim kurulu Başkanım Sayın Mete Kaçar başkanımız başta olmak üzere Mütevelli Heyeti üyelerine ve vakıf Yönetim Kurulu üyelerine böylesine özel bir birim başkanlığını teveccühleriyle sahşıma taktim edip, kutsal göreve layık gördükleri için sahsım adına zatıalilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah Hep Beraber güzel hizmetler yapacaklarını sözlerine ekledi.

Haber: Levent AYDIN İzmir

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: