Aşı Olalım Hayata Daha Sıkı Birlikte Bağlanalım Dedi.

KÜRESEL MEDYA Başkan DOĞRUER’le Sabah Kahvaltısında BULUŞTU.
İzmir’in En Kuzeyinde Bulunan KINIK Son Yıllarda Yatırımlarla Türkiye’de Tanınma Oranını Yükselten Marka İlçe Haline Gelen Kınık İlçesinin Başarılı Belediye Başkanı DR. Sadık DOĞRUER ile Küresel MEDYA Derneği Genel Başkanı Manşet Kuzey Ege Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Levent AYDIN’la Güne Sabah Kahvaltısı Yaparak Başladılar.
Dr. Doğruer Kınık Devlet Hastanesi’nde Aydın’ın Aşısını Yaptı.
SİYASET DÜNYASININ DUAYENİ, DOĞRUER İLE KÜRESEL MEDYA İSTİŞARESİ.
Sabah Kahvaltısına Belediye SOSYAL Tesisleri Sakız Adasında Birlikte Kahvaltı Yaparak Güne Başlayan DOĞRUER ile AYDIN Yerel ve Bölgesel Siyaseti Masaya Yatırarak Gelecekteki Siyaset Konusunda Fikir Alışverişinde Bulundular.
Geleneksel Hale GETİRİLDİ. Her Ay Belirli Günlerde İstişare Günlerinde Bir Araya Gelerek Halkla Odaklı Hizmetlerin Daha Etkin ve Başarılı Şekilde Vatandaşa Ulaşabilmesi Adına Yol Haritası Beirleyerek Hizmetleri Doğru ve Tarafsız Biçimde Seçmenle Buluşması Adına Fikir Alışverişinde Bulundular.
Küresel MEDYA Derneği Genel Başkanı Levent Aydın Bölgenin Başarılı Başkanı Dr. Sadık Doğruer’e ilçe ve Bölgeye Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederim Dedi.
Başarılı Kınık, Başarılı Kuzey Ege Seçkin Bir İzmir İçin El Birliğiyle Çalışmalarına Devam Edeceklerini İfade Ettiler.
DR. SADIK DOĞRUER KINIK DEVLET HASTANESİ’NDE ÖĞLEDEN SONRA LEVENT AYDIN’IN AŞISINI YAPTI.
Virüs Sebebiyle Ülke Genelindeki Aşılanma Kampanyasına İştirak Eden Küresel MEDYA Derneği Genel Başkanı Levent Aydın Kınık Devlet Hastanesi’nde Kınık Belediye Başkanı DR. Sadık DOĞRUER Tarafından Aşılandı.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: