KÜRESEL EKONOMİ İSTİŞARESİ

KÜRESEL EKONOMİ İSTİŞARESİ
ATILMASI GEREKEN ADIMLAR
ALINMASI GEREKLİ OLAN ÖNLEMLER MASAYA YATIRILDI.
ANTSEVAK VAKFI GÜZEL SANATLARDAN SORUMLU GENEL KOORDİNATÖR VE KÜRESEL MEDYA DERNEĞİ ANTALYA İL TEMSİLCİSİ MAHMUT ELMA BÖLGESİNDEN BAŞLAYARAK KÜRESEL SORUNA ÇÖZÜM ARAMA NOKTASINDA HEM FİKİR OLMA YOLUNDA ATEŞİ YAKARAK ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

Hayatımızın her alanında en önemli bileşenler önce İNSAN, sonra teknoloji olacak.
Başkan ELMA yaptığı açıklama da : COVID-19 salgınının dünyada geri döndürülemez etkilere yol açtığı ve yeni bir sürecin başlamasını tetiklediği açıktır dedi.
Elbette bu dönemde bir ihtiyaç olmaktan çok sürdürülebilirliğin vazgeçilmezi olarak ortaya çıkan VAKIF ve Derneğimiz olarak eğitimden iş yaşamına, sosyal bağlantıdan tedarik zincirine kadar birçok yaşamsal alanda kırılmaların olduğu bu süreci en iyi şekilde atlatabilmek adına istişare ile beraber çözüm arayışlarına katkı sağlamak için (ARGE) birimimizle beraberce çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etiklerini ifade etti.
Başkan Elma:
Bundan sonraki dönemi de yine VAKIF ve Derneğimizin yapacağı yenilikçilik ve sürdürülebilirlik çalışmalarıyla şekilleneceğine inandığını ifade etti.
BAŞKAN ELMA böylesine bir dönemde VAKFIMIZIN yönlendiriciliğine ve temsiliyetine duyulan ihtiyaç da doğal olarak mutlaka artacaktır. Ülkemizin özel ya da kamu tabanlı olmaları fark etmeksizin tüm kurumlarını ve bireylerini eğitim, liderlik, girişimcilik ve sürdürülebilirlik başlıkları altında bir geleceğe hazırlamak en önemli görevlerinin olacaklarını ifade etti.
Bu hızlı dönüşen dünyada çok zamanımız da yok.
Gelişen iletişim olanakları dünyayı sınırları olmayan bir ‘küresel köy’ haline getirdi bizlerde ve teknoloji kaynaklarımıza ülkemizde fırsatlar yaratmak zorundayız.” Dedi
ÇALIŞMALAR KÜRESEL YAŞAMA UYUM AŞAMALARIYLA HIZ KAZANDI.
Ortak projede birlikte çalışma kararı alındı.

Bundan sonraki hayatımızın her alanında en önemli bileşenler önce İNSAN, sonra teknoloji olması gerektiğini savunduğunu belirten ANTSEVAK Vakfı Güzel Sanatlardan ve Etkinliklerden Sorumlu Genel Koordinatör ve Küresel Medya Derneği Antalya il temsilcisi Mahmut Elma ve yönetim kurulu üyeleri
S- KA Ajans yöneticisi sektöründe başarılı iş kadını Serap Ömürlübay’a ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Mahmut Elma gerçekleşen ziyaret hakkında şu ifadeleri kullandı.,
Başarılı iş kadını Serap Ömürlübay hanım ile içerisinde bulunduğumuz PANDEMİ sürecinde organizasyon işleri yapan firmaların karşılaştıkları zorluklar ile sürecin ekonomiye etkileri sarsıntıları gelecekteki ekonomi gibi çeşitli konularda konuştuklarını, Dünyayı ve ekonomimizi etkileyen sürecin en kısa zamanda atlatılabilmesi için yapılması gerekenler ve alınması gereken tedbirler hakkında bilgi alış verişinde bulunduklarını ve BİRLİKTE daha güçlü süreci en hafif hasarla atlatabilmenin cözüm noktalarını masaya yatırdıklarının altını cizdi.

İş Dünyasının Başarılı İş kadını Serap Ömürlübay ise yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi. “Antalya”mızın tamamen kırmızıya döndüğü bu günlerde ülke ve dünyada sancılı sürecin yaşandığı bu süreçte Mahmut Elma ve arkadaşları tarafından yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı çok memnun oldum
Birçok konuda istişarede bulunduk.
Tek dileğimiz ve temennimiz PANDEMİden bir an önce kurtulmaktır. Hayat normale dönsün dedi
Hepimizi maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya çağırıyorum.
Antalya’nın sarıya dönmesi tamamen bizim elimizde. Turizm sezonunun açılmasına çok az bir zaman kaldı.
PANDEMİ süreci hayatlarımızı her konuda olumsuz etkilediği gibi organizasyon ve işletme sahibi olarak bizleri de olumsuz ve derinden etkilemiştir. Ülkemizde 10 milyon vatandaşımız Bu sektörden geçimini sağlamaktadır. Bu anlamda yönetim olarak bir araya gelerek bu konuları konuşup değerlendirdiğimiz için ve her konuda yanımızda olan değerli federasyon başkanımız Mahmut Elma beye gösterdikleri hassasiyet ve ilgileri için teşekkür ediyorum.’dedi.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: