AK Parti İzmir İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı TÜRGEV ilçe Başkanı ve MEDYA Bir Araya Geldi.


Cenk Yılmaz AK Parti İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı,
Türkiye gençlik vakfı (TÜRGEV) Bergama ilçe başkanı Gökhan Mavikaya
Dünya gençlik harekatı genel başkanı Levent Aydın, Küresel medya derneği başkan vekili Erol Gökçen, Gözde Melodi Radyo Tv yayıncılık A.Ş yönetim kurulu başkan vekili Mustafa Akıncıtürk kurban bayramının ilk gününün gecesinde bir araya gelerek hem bayramlaştılar hemde belirli konular hakkında istişarede bulundular.
Beklenmedik bir vakitte, Olağan üstü bir zamanda bir araya gelmeyi tercih eden başkanlar siyaset, gençlik ve ülkenin geleceği hakkındaki bilgi birikimi noktasında görüşlerini teker teker dile getirip başlıklar halinde notlarını aldılar.
YOL HARİTASINI BİRLİKTE ÇİZECEKLER.
Ülkemizin refahı noktasında yapılması gerekli olan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunan başkanlar sabah ezanın okunması dolayısıyla bir sonraki toplantı gün ve saatini belirleyerek toplantıyı sonlandırdılar.
görüşmenin detaylarını aktarmaya devam edeceğiz.

Levent Aydın

Kuzeyege TvTarafsız, dürüst, güvenilir, en güncel ve son dakika haberleri, karasal radyo, internet tv, dergi, gazete.Gözde Melodi Radyo TV Yayıncılık Anonim Şirketi Turabey Mahallesi Bankalar Caddesi Kapalı Çarşı AK Bankası Arkası Z 19 İzmir BergamaRadyo Melodi - Manşet Kuzey Ege - Kuzey Ege TV - Bergama OLAY

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: